niedziela, 8 września 2013

Outfit // B&W

Cześć,

Niektórym z Was, zestaw, który publikuję dzisiaj na blogu jest z pewnością znany. Pokazywałam go kilka dni temu na Instagramie i wtedy też powstały te zdjęcia.
Kamizelkę, którą mam na sobie, dorwałam zupełnie przypadkiem na tegorocznych, letnich wyprzedażach. Niespodziewanie pojawiła się w sklepie, ale żeby nie było tak pięknie, była pomazana długopisem i raczej nie był to wypadek przy pracy. Zabrudzenia były całkiem spore i w kilku miejscach. Być może jakieś dziecko postanowiło potraktować tę kamizelkę jak płótno do malowania, albo jakaś pani chciała dodać coś od siebie, licząc, że potencjalnemu klientowi jej DIY nie przypadnie do gustu i nie kupi ubrania w takim stanie, a ona wróci po swoje dzieło jak cena spadnie :) Sprytnie, ale tym razem się nie udało :P
Możliwości jak te gryzmoły pojawiły się na materiale jest z pewnością wiele, ale to już nie ma znaczenia. Ślady udało się usunąć, a bohaterem, który dzielnie z nimi walczył był zmywacz do paznokci :) Nie wahajcie się go użyć, jeżeli macie podobny problem. Róbcie to jednak ostrożnie, uważając aby nie odbarwić materiału. Pomocny też może okazać się spirytus i... google ;) Powodzenia! :)

fot. mama

bokserka - atmosphere, kamizelka, torba, kapelusz - zara, spodenki - vero moda (sh), buty h&m + diy

6 komentarzy: